Vydali jsme první zelený dluhopis v historii ČR! Investujte se Zenplantem a zhodnoťte své finance úrokem 8,1 % p.a. VÍCE INFORMACÍ

Doprava a platba

 

Způsoby dopravy

Objednávku vám doručíme prostřednictvím DPD nebo Zásilkovny. Balíček by měl dorazit druhý den po obdržení e-mailu s informacemi o odeslání.

Přepravní služba DPD 69 Kč (ČR) 4,50 EUR (Slovensko)
Zásilkovna 45 Kč (ČR) 3,90 EUR (Slovensko)


U objednávek v hodnotě nad 1500 Kč / 65 EUR je doprava ZDARMA.

Způsoby platby

Na našem webu můžete zaplatit několika platebními metodami. Pokud chcete urychlit odeslání vaší objednávky, vyberte online způsoby platby nebo dobírku. Platba bankovním převodem odeslání může zdržet o 1 až 2 dny.

Online platební karta Zaplatíte rychle a pohodlně online přes zabezpečenou a šifrovanou platební bránu Global Payments. Akceptujeme platební karty Visa, Mastercard a Diners Club.
Bankovní převod

Platbu odešlete předem na bankovní účet. Jako variabilní symbol prosím uveďte číslo objednávky. Zpracování platby trvá 1 až 2 dny.
Číslo účtu pro platby v rámci ČR: 6649182002/5500 vedeno u Raiffeisenbank a.s.
Číslo účtu pro platby ze Slovenska: IBAN: CZ6055000000006649182002, BIC(SWIFT): RZBCCZPP

Variabilní symbol: číslo objednávky

Dobírka (39 Kč ČR, 1,60 EUR Slovensko - poplatek) Platíte přepravci při převzetí zboží. Většinou je možná pouze platba v hotovosti.
Apple Pay Apple Pay je bezpečný a snadný způsob placení na iPhonu, iPadu a Macu. Stačí uložit platební kartu do zařízení, kterým chcete provádět úhrady. Funkční pouze v prohlížeči Safari.
Google Pay Google Pay je rychlý a snadný způsob placení jako s běžnou platební kartou. Pro použití musíte uložit platební kartu v aplikaci Google Store, v Google účtu nebo v rámci prohlížeče Chrome. Více informací.
Platba 24 Platební tlačítko pro klienty České spořitelny. Stačí kliknout na tlačítko PLATBA 24, platební brána vás automaticky přesměruje do internetového bankovnictví České spořitelny, kde lze jednoduše platbu dokončit.
Zpět do obchodu